Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Obracečky a špachtle

Popis kategorie

Pro dokonalý výsledek při vaření potřebujete mít po ruce ty správné pomocníky. Nespokojte se proto s jedinou obracečkou – u nás seženete obracečky různé délky a tvaru, obracečky s plnou lopatkou i s otvory. Vyberte si přesně ty, které se vám budou nejvíce hodit. Třeba klasické obracečky na maso, široké obracečky na klobásy a ryby nebo speciální obracečky na grilované pokrmy.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Základní kuchařské vybavení

Mezi hlavní pomocníky do kuchyně patří nejen kuchyňské nože, ale také krájecí prkénka, škrabky na zeleninu a ovoce nebo kolíbka na sekání bylinek. Velmi užitečné jsou obracečky na maso, palačinky a lívance, které však mají daleko širší využití. Hodí se nejen k obracení pokrmů připravovaných na pánvi či grilu, ale také k servírování již hotových jídel. Obracečky Wústhof rozlišujeme podle délky a tvaru lopatky – trojúhelníkovou obracečku lze použít jako grilovací stěrku, zatímco delší a užší obracečka je ideální k roztírání těsta.

Jak vybrat kuchyňské nože

Profesionální sady nožů obsahují vždy alespoň tři základní nože. Jedním z nich je univerzální kuchařský nůž, kterým pohodlně nakrájíte maso i větší kusy ovoce a zeleniny nebo nasekáte bylinky. Zpravidla ho doplňuje malý loupací nůž na zpracování menších surovin a vroubkovaný nůž na pečivo. Základní sadu nožů můžete kdykoliv dle potřeby rozšířit například o nože filetovací a špikovací nebo nože dekorační, které se perfektně hodí pro dekorativní krájení syrové i vařené zeleniny a brambor či porcování másla. 

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení