Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kalhoty pro číšníky

Popis kategorie

Kalhoty pro číšníky a servírky jsou nezbytnou součástí uniformy, která obsluze dodá profesionální vzhled. Kulinářský koloběh nekončí při výdeji jídla z kuchyně a dobře oblečený číšník dokáže podtrhnout zážitek hostů z dobrého jídla.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Pánské a dámské číšnické kalhoty

Gastro oblečení je svébytná disciplína, ve které se klade důraz především na pohodlný střih a materiál. Kalhoty pro číšníky a číšnice značky EGOchef jsou vyrobené z polyesteru, který se nemačká a poskytne ti dokonalou volnost pohybu. A protože jsou bez podšívky, vydržíš na place dlouhé hodiny i během teplých dnů.

Nezapomeň ani na design a estetickou stránku věci. Hezký vzhled je u gastro kalhot stejně důležitý, jako jeho funkční vlastnosti. Číšnice se nemusí omezovat ani klasickým střihem kalhot, legíny pro servírky jsou moderní variantou, která nahradí klasické gastro kalhoty a hodí se i jako doplněk pro číšnické sukně.

Čím doplnit kalhoty pro číšníky

Oblečení pro číšníky se samozřejmě neomezuje jen na kalhoty a spodní části oděvu. Stačí kalhoty pro číšníky doplnit číšnickou polokošilí a zástěrou a dosáhneš dokonale profesionálního a vyladěného vzhledu.

Samostatnou kapitolu oblečení pro gastronomii tvoří obuv pro číšníky. Ta by měla mít především protiskluzovou podrážku, ať jsou tvoje výpravy do kulinářské džungle bezpečné. Při jejím výběru se zaměř také na pohodlný střih, abys dlouhé hodiny na nohou pocítil co nejméně.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení