Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Obuv pro řezníky

Popis kategorie

Práce v profesionální kuchyni se často podobá výpravě do kulinářské džungle. Zkrátka nikdy nevíš, co přesně tě v další vteřině čeká. Ale to je přesně to, co na téhle práci milujeme. Skutečnou volnost při tvoření jídla, které nadchne celý svět, si můžeš užívat díky kvalitnímu gastro oblečení a řeznické obuvi.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-3 z celkově 3 záznamů.

Pracovní obuv pro gastro i zdravotnictví

Obuv pro řezníky je nezbytnou součástí vybavení profesionála nejen v kuchyni nebo potravinářském provozu, ale využijí ji také zdravotníci nebo pracovníci v laboratořích. Mezi hlavní přednosti patří to, že má voděodolný svršek a protiskluzovou a samočistící podešev.

Pro dokonalé pohodlí pracovní obuvi, která bude tvým parťákem po mnoho hodin denně, je její součástí také polstrovaný límec, takže nehrozí žádné odřeniny. Obuv pro řezníky je také lehká a díky unisex střihu a elastickým prvkům se snadno přizpůsobí každé noze.

Další potřeby pro řezníky

Gastro oblečení je velmi specifický segment trhu, který má podpořit všechny profesionály na jejich cestě za dosažením kulinářských cílů. Řeznická obuv je jen jedním z prvků, které vedou k dokonalému pohodlí v kuchyni. Další gastro oblečení, které se vám může hodit, jsou například

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 384 hodnocení