Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože IVO Butchercut

Popis kategorie

Chcete krájet, řezat a vykosťovat maso jako skutečný profesionál? Řeznické nože IVO Butchercut vám to umožní. Při jejich výrobě se klade důraz zejména na tvar rukojeti a kvalitu čepele, která musí být extrémně odolná a dokonale ostrá, aby si poradila s jakýmkoliv kusem masa, který před ni položíte.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Kuchyňské a řeznické nože IVO Butchercut

Sháníte profesionální nože pro kuchaře a řezníky, se kterými pro vás nebude problém zpracovat jakýkoliv kus masa? Vsaďte na osvědčené řeznické nože IVO Butchercut, které se vyznačují velmi odolnou a ostrou čepelí. Najdete mezi nimi vysoce kvalitní vykosťovací nože IVO z nerezové oceli, které mají protiskluzovou rukojeť pro větší bezpečí při krájení. Nemůžete se rozhodnout, který nůž zařadíte do své sbírky? Prohlédněte si řadu nožů IVO Premier nebo IVO Cuisimaster a vyberte si své nové pomocníky do kuchyně.

Jak se starat o kuchyňské nože

Pravidelná a důkladná péče o kuchyňské nože sice vyžaduje čas, odměnou vám ale budou ostré nože s dlouhou životností. Jak na to? Stačí se držet několika hlavních zásad. Nože po každém použití opláchněte pod tekoucí vodou, osušte a poté uložte na bezpečné místo, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození. Nezapomeňte, že ani ty nejkvalitnější kuchyňské nože nezůstanou dokonalé ostré navždy a pro tyto případy mějte po ruce elektrický nebo ruční brousek, případně brusné kameny.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení