Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Mlýnky na kávu

Popis kategorie

Vůni čerstvě umleté kávy se dá odolat jen stěží. A šálek lahodné kávy servírovaný k dezertu dokonale završí celé menu. Ovládni svou kuchyň s elektrickým mlýnkem na kávu a ohrom své hosty nejen kulinářským zážitkem, ale také potěšením z kávových nápojů.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.

Moderní mlýnky na kávu tě nadchnout a ulehčí ti práci

Kvalitní káva je jen jednou z podmínek pro přípravu chutných povzbuzujících nápojů. Správně namletá káva se postará o to, že se její aroma uvolní a naláká celé okolí. Výhodou elektrických mlýnků na kávu je především rychlost mletí, takže během několika minut máš připravený dostatek čerstvě umleté kávy pro všechny tvé hosty.

Jestli se chceš pustit do kávového dobrodružství, které nikdy nekončí, vyzkoušej kuželový mlýnek na kávu. Kónický tvar mlecího mechanismu se postará o rovnoměrné namletí všech zrnek. Jsou tak vhodné i pro kavárny nebo restaurace a milovníkům kávy pomohou dosáhnout dalších kulinářských met.

Příprava kávy je umění

Na elektrických mlýncích na kávu jedním pohybem jednoduše nastavíš hrubost mletí. To ti umožní využít nejrůznější techniky pro přípravu kávy. Klasické espresso nebo cappuccino potřebuje jemněji namletou kávu než french press nebo překapávaná káva.

A jestli rád experimentuješ, přidej do kávy šlehačku nebo oblíbený likér. Tví hosté tě budou milovat a ty dokonale nasytíš svou touhu nadchnout.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení