Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vakuové baličky a kapsy

Popis kategorie

Uchovat větší množství potravin pro vás už nebude žádný problém. Kvalitní vakuové baličky zaručují značné prodloužení konzervace, zachování chuti a vůně a efektivní skladování všech druhů potravin. Ať už potraviny uložíte do ledničky, mrazáku nebo uskladníte ve spíži, prodloužíte jejich čerstvost v ideálních hygienických podmínkách.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.

Čerstvé potraviny po delší dobu

Vakuový systém je bezesporu výhodným profesionálním vybavením provozoven i domácích kuchyní. Ušetříte mnoho času, protože potraviny již nemusíte nakupovat tak často. Můžete vařit ve větším množství a jednotlivé porce uchovat v lednici nebo mrazáku. Jste příznivcem grilování? Marinované maso je základ a kvalitní vakuovačka zvládne i tento proces během několika málo minut za vás. Profesionální výkon a bezpečné skladování zaručuje použití přísně kontrolovaného materiálu. Tyto svářečky fólií udrží vaše pracoviště či domácnost přehledné a potraviny čerstvé, chutné a plné vitamínů.

Kvalitní oblečení pro kuchaře

Správnému kuchaři nechybí ve výbavě kvalitní kuchyňský nůž a v šatníku kuchařské oblečení a obuv. Bez rondonu jako by kuchař nebyl kuchařem. Příjemně se budete cítit v bavlněném rondonu, který vás ochrání před rozpáleným olejem. Rondon z mikrovlákna perfektně odvede vlhkost a zchladí. Díky velkému množství nabízených střihů, barev a materiálů se budete v kuchyni cítit pohodlně a vypadat stylově. Kuchařská zástěra zastupuje ochrannou i praktickou funkci a únavu nohou i zad sníží pohodlná profesionální obuv. 

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení