• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Kuchařské oblečení a obuv

V naší nabídce kuchařského oblečení najdete základní sortiment gastro oblečení a doplňků pro kuchaře. Naše kuchařské oblečení uznávaných značek je vyrobeno z kvalitních materiálů. Vybrat si můžete z několika velikostí, barev a provedení. 

Kuchařské oblečení je pro kuchaře velmi důležité, protože nesplňuje jen estetickou funkci, ale především má za úkol chránit tělo kuchaře před zraněním nebo popálením. V nabídce naší stránky najdete kvalitní a funkční kuchařské rondony - blůzy, kuchařské kalhoty, polokošile a trička, kuchařské zástěry, kuchařskou obuv, šátky kolem krku, rukavice a také funkční kuchařské čepice. Nabízíme i výhodné kuchařské sety. Myslíme i na nejmenších v části pro děti. Funkční, stylová a hlavně bezpečná kuchařská obuv značek Birki 's (Quality shoes made in Germany) a Suecos. Kvalitní, moderní a funkční kuchařské oblečení oblíbených značek EGOchef, Portwest, ChefWorks a jiné.

Velké množství kuchařského oblečení a obuvi SKLADEM. Odesíláme denně, proto již zítra mohou být Vaše! Na rondony, zástěry či čepice Vám vyšijeme jakýkoliv text nebo logo Vaší provozovny. Čtěte více zde a inspirujte se.

Zobrazených 1-36 z celkově 379 záznamů.
Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.cz
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info