Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Brusky na nože - IVO Cutelarias

Popis kategorie

Brousky na nože IVO Cutelarias

Nože patří mezi nejbližší přátele každého kuchaře. A opravdu ostré nože jsou zárukou skvělého a dlouhotrvajícího přátelství. Tvoje nože si prostě zaslouží tu nejlepší péči – proto jsou tady brusné kameny a brousky na nože IVO Cutelarias.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Brousky na nože IVO

Jestli si na broušení nožů příliš nevěříš, jsou pro tebe ideální volbou brousky na nože, které tě při broušení čepele samy povedou. Pro domácí použití jsou skvělou volnou spolehlivé brousky na nože vybavené keramickými lamelami, které se o tu nejtěžší práci postarají za tebe.

Při každodenním používání v restauračním provozu jsou vhodnou volbou profesionální brousky na nože se dvěma chirurgickými ocílkami. Připravené drážky navedou čepel nože do správné polohy pro perfektní výsledek.

Tip: Přečti si i podrobný návod, jak vybrat brousek na nože, aby přesně odpovídal tvým požadavkům.

Brusné kameny

Milovníci klasiky ocení keramické nebo diamantové brusné kameny, díky kterým si broušení nožů opravdu užiješ. Práce s nimi není úplně jednoduchá a chce to trochu cviku, ale výsledek stojí za to.

Při jejich používání nezapomeň přidat pár kapek vody nebo oleje, aby ti šla práce hladce od ruky a mohl sis tu chvilku meditace při broušení nožů opravdu užít.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení