Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Victorinox - Švýcarské nože a škrabky

Popis kategorie

Jestli hledáš tradiční nože a další kuchařské náčiní, se kterými v pohodě ovládneš svou kuchyň, pak je švýcarská značka Victorinox správnou volbou. Kuchařské nože Victorinox od legendárního výrobce vojenských kapesních nožů ti padnou do ruky a už je nebudeš chtít pustit. Stejné je to s jejich škrabkami na zeleninu a dalšími kuchyňskými potřebami.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 92 záznamů.

Kuchařské nože Victorinox – na maso i zeleninu

Když se pustíš do kulinářské džungle, potřebuješ k tomu odpovídající kuchařské náčiní. Victorinox nabízí vysokou švýcarskou kvalitu, ať už se podíváš na jejich nože na zeleninu nebo řeznické nože. Všechny typy ti skvěle padnou do ruky a díky tomu můžeš vypustit své kulinářské zvíře a pustit se do krájení s opravdovou vášní.

Vysokou kvalitu si drží i další kuchařské potřeby Victorinox. Jejich celokovová škrabka na brambory je prakticky nezničitelná a díky otočným břitům se jednoduše přizpůsobí všem tvarům zeleniny. Vybírat ale můžeš z mnoha tvarů škrabek, které se přizpůsobí tvým potřebám.

Proč si vybrat kuchyňské nože Victorinox

Kuchyňské nože Victorinox mají své místo v domácí i profesionální kuchyni. Už od roku 1884 jsou vyráběny ve Švýcarsku a pracují pouze s kvalitními materiály. Díky vysoce legované nerezové oceli mají dlouhou trvanlivost a snadno jim dodáš ostrost při broušení. Kuchařské nože Victorinox si zaslouží tu nejlepší péči, takže v jejich sortimentu najdeš i ocílky a brusky na nože.

Velkou výhodou je také rukojeť vyrobená z kvalitního plastu, který je odolný a zároveň dostojí všem hygienickým zásadám a předpisům. A jestli kuchyňskému náčiní Victorinox propadneš a stane se z tebe milovník téhle značky, určitě tě potěší, že si od nich můžeš koupit i hodinky nebo cestovní kufr. A samozřejmě legendární „švýcarák“.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení