Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Barevné rondony

Popis kategorie

Tradiční uniforma kuchaře, která se skládá z kuchařského rondonu, kalhot a čepice, nemusí být striktně bílá. Vneste do kuchyně barvy a oblékněte barevný kuchařský rondon, který bude ctít koncept vašeho podniku. Zařaďte do svého šatníku elegantní černý, červený nebo modrý rondon a odlište se od konkurence.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 19 záznamů.

Jak vybrat oblečení pro kuchaře

Na kuchařské oblečení jsou kladeny vysoké nároky – musí odolat vysokým teplotám, rozpálenému oleji i vroucí vodě, odvádět vlhkost a navíc působit reprezentativně. Mezi kuchaři jsou oblíbené pánské a dámské rondony s dvouřadým zapínáním a kuchařské kalhoty s dlouhými nohavicemi. Důležitou roli hraje také profesionální kuchařská obuv, díky které pro vás bude celodenní směna o poznání snesitelnější. Pro ještě větší pohodlí si pořiďte anatomicky tvarované vložky do bot a antibakteriální ponožky, které vaše nohy udrží svěží, suché a bez zápachu.

Jak zvolit správnou délku a velikost kuchařského rondonu

Většina kuchařů nedá dopustit na rondon s dlouhým rukávem, který by měl sahat ideálně až po zápěstí. Samotný rondon bývá zpravidla kratší než klasická košile – nosí se zhruba do výše kyčlí, nad úroveň rozkroku. Rondony pro kuchaře se vyrábějí v dámském i pánském provedení tak, aby svému nositeli poskytovaly co nejvyšší komfort. Pokud ale rondony pořizujete svým zaměstnancům, kteří se v práci často střídají, můžete zvolit unisex variantu, jenž sedne každému, nebo rondon na objednávku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení