Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože IVO Solo

Popis kategorie

Vaříte jen tak pro radost nebo se v profesionální kuchyni teprve rozkoukáváte? Kuchyňské nože IVO Solo se stanou věrnými průvodci na vaší cestě za prvními kuchařskými úspěchy. Mají čepel z kvalitní nerezové oceli a pohodlnou rukojeť, která vám usnadní krájení i vaše kulinářské začátky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-8 z celkově 8 záznamů.

Kuchyňské nože IVO Solo

Sháníte profesionální nože pro kuchaře, se kterými vám krájení, porcování a sekání půjde od ruky? Vsaďte na osvědčené kuchařské nože IVO Solo, které mají vynikající řezné vlastnosti a rukojeť pro pohodlný úchop. Pořiďte si univerzální nůž na porcování masa i zeleniny nebo zvolte celou sadu kuchyňských nožů IVO, aby vás při vaření už nic nezaskočilo. Nemůžete se rozhodnout, který nůž zařadíte do své sbírky? Prohlédněte si prémiovou řadu nožů IVO Cork nebo IVO Duoprime a vyberte si své nové pomocníky do kuchyně.

Jak se starat o kuchyňské nože

Nedílnou součástí každého vaření je pravidelná a důkladná péče o nože. Bezprostředně po použití je proto opláchněte pod tekoucí vodou, osušte a uložte na bezpečné místo. V ideálním případě k tomu použijte blok na nože nebo magnetickou lištu, kterou můžete přidělat nad kuchyňskou linku. Nezapomeňte, že k péči o kuchyňské nože patří také jejich broušení a ostření. Zatímco k broušení se používají elektrické nebo ruční brousky a brusné kameny, k občasnému oživení ostří vám postačí ocílka.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení