Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vysoké kuchařské a gastro zástěry ke krku

Popis kategorie

Ať už jsi muž nebo žena, vysoké kuchařské zástěry jsou skvělou volbou, když se chystáš vypustit své kulinářské zvíře a nadchnout svým jídlem celý svět. Kulinářská džungle si zkrátka žádá správný oděv, který ti ponechá volnost pohybu a zároveň ochrání tvoje oblečení před nečistotami. Přesně takové jsou vysoké zástěry ke krku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 79 záznamů.

Jak vybrat správnou zástěru pro kuchaře

Vysoké zástěry pro kuchaře i kuchařky jsou skvělou volbou, když tě přepadne nezkrotná inspirace a převlékat se do speciálního oblečení by tě jen zdržovalo. Vysoké kuchařské zástěry jednoduše přehodíš přes hlavu, zavážeš a můžeš začít sytit svou touhu nadchnout.

  • Zástěry pro kuchaře by měly být vyrobené z příjemného materiálu. Bavlněné zástěry ke krku jsou nestárnoucí klasika, která se snadno udržuje a při praní vydrží i vysoké teploty, při kterých snadno odstraníš případné skrvny.
  • Vysoké zástěry z bavlny vypadají zatraceně dobře a ukazují, že máš kulinářský koloběh v malíčku.
  • Vysoké kuchařské zástěry mají na šlích kolem krku praktickou přezku, se kterou si snadno přizpůsobíš jejich délku podle svých potřeb.
  • Unisex zástěry jednoduše přizpůsobíš svému osobitému stylu. A doma si ji můžete půjčovat.
  • Kulinářskou džungli snadno ovládneš díky vysokým zástěrám v rozmanitých barvách a vzorech, které podtrhnou tvou kulinářskou osobnost.

Jaké další oblečení je vhodné do kuchyně?

Kvalitní oblečení do kuchyně je předpokladem toho, že dokonale ovládneš svou kuchyň. Kromě vysokých zástěr máš ještě mnoho dalších možností, které podpoří tvou vášeň a nadšení z přípravy jídla:

  • Nízké zástěry do pasu jsou ideální volbou pro ty, kteří se nechtějí nechat svazovat – ať už oblečením nebo konvencemi.
  • Kuchařské kalhoty jsou nedílnou součástí kuchařské uniformy, která ochrání před prskajícím olejem i vroucí vodou. Vysoké zástěry pro kuchaře jsou jejich nepostradatelným doplňkem.
  • Pro ochranu horní části těla se skvěle hodí kuchařská trička a polokošile. Jsou vyrobené z příjemných lehkých materiálů, umožní ti volně dýchat i v rozpálené profesionální kuchyni.

Opravdoví profesionálové, pro které je luxusní vzhled ihned v závěsu za vášní a nadšením z přípravy jídla, si vyberou mezi kuchařskými rondony – z bavlny i mikrovlákna.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce