Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vysoké kuchařské a gastro zástěry ke krku

Popis kategorie

Ať už jsi muž nebo žena, vysoké kuchařské zástěry jsou skvělou volbou, když se chystáš vypustit své kulinářské zvíře a nadchnout svým jídlem celý svět. Kulinářská džungle si zkrátka žádá správný oděv, který ti ponechá volnost pohybu a zároveň ochrání tvoje oblečení před nečistotami. Přesně takové jsou vysoké zástěry ke krku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 82 záznamů.

Jak vybrat správnou zástěru s laclem pro kuchaře

Vysoké zástěry s laclem pro kuchaře i kuchařky jsou skvělou volbou, když tě přepadne nezkrotná inspirace a převlékat se do speciálního oblečení by tě jen zdržovalo. Vysoké kuchařské zástěry s laclem jednoduše přehodíš přes hlavu, zavážeš a můžeš začít sytit svou touhu nadchnout.

  • Zástěry pro kuchaře by měly být vyrobené z příjemného materiálu. Bavlněné zástěry ke krku jsou nestárnoucí klasika, která se snadno udržuje a při praní vydrží i vysoké teploty, při kterých snadno odstraníš případné skrvny.
  • Vysoké zástěry s laclem z bavlny vypadají zatraceně dobře a ukazují, že máš kulinářský koloběh v malíčku.
  • Vysoké kuchařské zástěry mají na šlích kolem krku praktickou přezku, se kterou si snadno přizpůsobíš jejich délku podle svých potřeb.
  • Unisex zástěry jednoduše přizpůsobíš svému osobitému stylu. A doma si ji můžete půjčovat.
  • Kulinářskou džungli snadno ovládneš díky vysokým zástěrám v rozmanitých barvách a vzorech, které podtrhnou tvou kulinářskou osobnost.

Jaké další oblečení je vhodné do kuchyně?

Kvalitní oblečení do kuchyně je předpokladem toho, že dokonale ovládneš svou kuchyň. Kromě vysokých zástěr s laclem máš ještě mnoho dalších možností, které podpoří tvou vášeň a nadšení z přípravy jídla:

  • Nízké zástěry do pasu jsou ideální volbou pro ty, kteří se nechtějí nechat svazovat – ať už oblečením nebo konvencemi.
  • Kuchařské kalhoty jsou nedílnou součástí kuchařské uniformy, která ochrání před prskajícím olejem i vroucí vodou. Vysoké zástěry pro kuchaře jsou jejich nepostradatelným doplňkem.
  • Pro ochranu horní části těla se skvěle hodí kuchařská trička a polokošile. Jsou vyrobené z příjemných lehkých materiálů, umožní ti volně dýchat i v rozpálené profesionální kuchyni.

Opravdoví profesionálové, pro které je luxusní vzhled ihned v závěsu za vášní a nadšením z přípravy jídla, si vyberou mezi kuchařskými rondony – z bavlny i mikrovlákna.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení