Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské mapy, obaly a pouzdra na nože

Popis kategorie

Mapy a tašky na nože jsou nezbytným vybavením nejen profesionálních kuchařů a řezníků. Poskytují ochranu kuchyňským nožům a umožňují jejich pohodlný a bezpečný transport z místa na místo. Pro následné skladování nožů pak doporučujeme použít buď speciální bloky na nože, organizéry do zásuvky, nebo magnetickou lištu. 

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 74 záznamů.

Základní typy kuchyňských nožů

V každé kuchyni bychom našli alespoň jeden kvalitní kuchařský nůž s delší čepelí, se kterým zvládnete nakrájet ovoce i zeleninu, naporcovat maso nebo nasekat bylinky. K některým úkonům se však lépe hodí kuchyňské nože se specificky tvarovanou čepelí. Typickým příkladem jsou zubaté nože na pečivo, které si lehce poradí s tvrdou kůrkou, řeznické sekáčky, které snadno naporcují i velmi tuhé maso včetně kostí, nebo japonské nože Santoku, které se hodí pro přípravu asijských pokrmů.

Příslušenství ke kuchařským nožům

Kvalitní kuchyňský nůž vám vydrží sloužit dlouhá léta, je však třeba o něj správně pečovat. To mimo jiné znamená investovat do kvalitního kuchařského příslušenství, které dokáže životnost nožů výrazně prodloužit. Patří mezi něj bloky na nože a magnetické lišty, stejně jako brusné kameny, brousky a ocílky určené k broušení nožů. Mezi profesionálními kuchaři jsou pak oblíbené zejména kuchařské brašny, kufříky a kuchařské mapy na nože (pouzdra na nože), ve kterých své náčiní bezpečně přepravují z místa na místo. 

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení