Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pracovní spa a Wellness obuv

Popis kategorie

Práce ve wellness a spa provozech je velmi náročná, to ví každý, kdo si to aspoň na chvíli vyzkoušel. Abys mohl poskytovat profesionální služby a být na klienty milý a vytvářet příjemnou atmosféru, musíš se taky dobře cítit. Proto je důležité vybrat si ty správné pracovní boty do wellness.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-12 z celkově 12 záznamů.

Jaká by měla být obuv pro pracovníky wellness

Protože v práci trávíš dlouhé dny na nohou, musí se spa obuv dokonale přizpůsobit tvé noze, jen tak můžeš být při práci skutečně volný. Ergonomicky tvarovaný vnitřek wellness boty se postará o to, že nikde nic netlačí. Zároveň je spa obuv velmi lehká, takže ji na noze skoro necítíš. Díky tomu se můžeš snadno soustředit na zdolávání dalších pracovních met, ne na trvalou bolest nohou.

Moderní materiály obuvi do wellness provozů jsou dokonale prodyšné, takže ani po hodinách strávených v uzavřené obuvi se nemusíš obávat nepříjemného zápachu nebo dokonce plísně. Zároveň by spa boty měly být odolné proti vlhkosti a nečistotám.

Boty do wellness zaručí bezpečnost práce

Naprostou nezbytností obuvi pro pracovníky wellness je protiskluzová gumová podrážka, která umí předejít nepříjemným zraněním. To ale neznamená, že jsou spa boty ošklivé, díky modernímu vzhledu hezky doplní pracovní spa a wellness oblečení, takže se klienti budou cítit příjemně.

Obuv do wellness se hodí také do lékařských ordinací a nemocnic jako přirozená součást zdravotnického oblečení. Díky kvalitnímu vybavení tak můžeš nadchnout své klienty a celý svět, ať už pracuješ ve wellness hotelu nebo v nemocnici.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení