Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Oblečení pro řezníky

Popis kategorie

Jestli si chceš pochutnat na pořádném steaku, budeš potřebovat skvělého řezníka. A skvělý řezník si zaslouží také pohodlné a kvalitní oblečení pro řezníky, ve kterém mu půjde práce dobře od ruky. Tak pozor, tady začíná opravdová výprava do kulinářské džungle.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 52 záznamů.

Jaké oblečení pro řezníky vybrat?

Pohodlí je základem úspěšné práce každého řezníka. Proto je naše oblečení vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou 100% bavlna nebo bavlna s příměsí polyesteru pro příjemné nošení. Pro ochranu horní poloviny těla nejlépe využiješ pohodlné košile pro řezníky nebo pracovní trika. Nezapomínej ani na kalhoty pro řezníky, ve kterých se můžeš snadno pohybovat, a vhodnou obuv.

Pokud tě čeká těžká práce, doporučujeme vzít si na pomoc ještě zástěry pro řezníky, které ochrání tvé oblečení před skvrnami. Někdy se ti mohou hodit také řeznické rukavice, které sníží riziko pořezání a zároveň s nimi hravě splníš i ty nejpřísnější hygienické normy.

Další potřeby pro řezníky

To nejdůležitější však není oblečení pro řezníky. Každý řezník by měl mít vlastní sadu řeznických nožů a sekáčků, se kterými snadno nakrájí hovězí carpaccio i rozbourá celé prase.

O nože je také potřeba se starat, abys mohl krájet s vášní. K tomu poslouží nástroje pro broušení nožů, jako je ocílka, brusný kámen nebo elektrický brousek. S takovou výbavou se nemusíš obávat žádné výpravy do kulinářské džungle.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení