Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vesty a kravaty pro číšníky

Popis kategorie

Podtrhni svůj profesionální vzhled pomocí číšnické kravaty nebo motýlka a stylové vesty. Toto oblečení pro gastro provozy je tradiční součástí uniformy nejen pro servírky a číšníky, ale také pro pracovníky recepce. Dobrý první dojem okouzlí hosty a tvé příjemné vystupování může být tím důvodem, proč se budou vracet.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Tradiční součást hotelové uniformy

Prvotřídní hotely jsou nedílnou součástí kulinářského koloběhu. Milá a elegantní obsluha je v každodenním kontaktu s hosty a proto je důležitý její vzhled. Tradiční součástí pracovních oděvů pro restaurace a hotely je také vesta pro číšníky doplněná kravatou nebo motýlkem.

Vesta i kravata pro číšníky by měla být nejen pohodlná, ale také vyrobená z odolných materiálů, takže odolá potřísnění, které je běžnou součástí kulinária. Vybírej z různých barev a vzorů a podtrhni svůj jedinečný styl, který dotváří identitu hotelu a restaurace.

Další oděvy pro gastronomii

Vesty pro servírky a číšníky jsou jen jednou ze součástí oblečení pro gastro provozy. Pohodlí ti zajistí kalhoty pro číšníky a stylový vzhled podtrhne číšnická zástěra. Součástí hotelové uniformy může být také číšnická polokošile, která je méně formální a umožní ti být při práci skutečně volný.

Svou pozornost zaměř kromě oblečení pro číšníky také na vhodnou obuv. Ta by měla být především pohodlná a nabídnout tvým nohám co nejvíce podpory pro dlouhé hodiny strávené na place.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení