Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Skladování nožů

Popis kategorie

Každý nůž se časem otupí. Ve vašem zájmu je, aby se tak stalo častým používáním, a nikoliv jeho nesprávným uložením. Kuchyňské nože proto skladujte na dostupném, avšak bezpečném místě. Použít můžete organizéry do zásuvky, bloky na nože nebo magnetické lišty, které snadno připevníte nad kuchyňskou linku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 55 záznamů.

Jak na skladování nožů

Pokud kuchyňské nože ze všeho nejraději ukládáte do zásuvky a nic na tom nechcete měnit, použijte alespoň ochranu ostří nožů nebo praktický organizér, ve kterém jsou nože uloženy v oddělených přihrádkách. Chcete-li mít své pomocníky neustále po ruce, budou vám vyhovovat speciální bloky a magnetické lišty na nože, které lze umístit kamkoliv nad kuchyňskou linku. A jak skladovat nože při cestování? Nejlépe uděláte, pokud je uložíte do cestovního obalu na nože – na výběr máte kuchařské kufříky, mapy a tašky na nože.

Péče o kuchyňské nože

Správnou péčí o kuchyňské nože dokážete prodloužit jejich životnost až o několik let. Nože proto používejte pouze k účelu, ke kterému jsou určeny, po každém použití je opláchněte pod tekoucí vodou a po osušení je uložte na bezpečné místo. Nepodceňujte ani pravidelné broušení nožů – jedině s ostrým nožem budete v kuchyni pracovat efektivně. K broušení použijte elektrický nebo ruční brousek, případně brusné kameny a k občasnému oživení ostří mějte po ruce ocílku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení