Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dárky pro profesionální kuchaře a číšníky

Popis kategorie

Dopřej svým blízkým pořádnou kulinářskou zvěřinu s prvotřídními kuchařskými dárky pro profesionály. Gastro dárky jsou klasika, se kterou nešlápneš vedle ani u těch, kdo tráví v kuchyni svou pracovní dobu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 28 záznamů.

Tipy na dárky pro kuchaře

Nejlepší kuchařské dárky jsou ty, které nasytí tvou touhu nadchnout svým jídlem celý svět. Musí být praktické, ale důležitý je také design – a nezáleží na tom, jestli vybereš sadu nožů nebo kuchařské oblečení. Při výběru dárků pro profesionální kuchaře vybírej ty nejkvalitnější kousky, které jsou prověřené spokojenými zákazníky i zátěží profesionální kuchyně.

Tipy na dárky pro pro kuchaře od nás ti usnadní život. Nalaď svého profíka na nekonečné kulinářské dobrodružství třeba pomůckami na broušení nožů, které se postarají o perfektní ostří. Díky tomu bude krájení bezpečné, snadné a zábavné. Obuv pro kuchaře je také skvělým gastro dárkem, protože se postará o tvé pohodlí i při dlouhých hodinách na nohou.

Dárky pro číšníky

Číšnické dárky podtrhnou tvou osobnost. Všichni víme, že lahodná jídla by měla poloviční úspěch bez perfektního servisu. Mezi dárky pro číšníky vedou peněženky, ale taky oblečení pro číšníky, které ti umožní dát prostor nezkrotné inspiraci.

  • Dobře střižené košile v pánském i dámském provedení a navíc z příjemného materiálu ti dopřejí pohodlí i volnost při práci.
  • Hezky vypadající, pohodlná a bezpečná obuv splňuje i vysoké estetické nároky.
  • A zapomenout nesmíme ani na zástěry, které jsou skvělým číšnickým dárkem, protože dodají profesionální vzhled a mají spoustu praktických vychytávek.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení