Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože Wüsthof Grand Prix II

Popis kategorie

Kuchyňské nože Wüsthof Grand Prix II

Toužíte po kvalitním společníkovi do kuchyně, se kterým bude krájení surovin radost? Pak neuděláte chybu s kuchyňskými noži Wüsthof Grand Prix II, které vznikly ve spolupráci s šéfkuchaři. Samozřejmostí je také tělo nože kované z jednoho kusu solingenské oceli.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější

    S touto kombinací filtrů si neumíme poradit. Bohužel takové zboží nemáme.

    Zkuste použít jiné filtry nebo nám zavolejte číslo 210 012 501 nebo napište mail na profikuchar@profikuchar.cz a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Ergonomická rukojeť pro snadnou práci

Kuchyňské nože Wüsthof Grand Prix II poznáte na první pohled podle unikátního tvaru rukojeti, který skvěle padne do ruky a díky tomu usnadní práci při přípravě surovin v profesionální kuchyni i doma. Rukojeť je vyrobena ze speciálního syntetického materiálu, který při používání neklouže, a zároveň je velmi odolný vnějším vlivům a také trvanlivý. Kromě toho je materiál rukojeti s čepelí spojený bezespárově, takže jeho používání je opravdu hygienické.

V této sérii najdeme profesionální sady nožů, které se budou hodit začínajícím kuchařům i mistrům. Kromě nožů v sadě najdeme i kuchařskou mapu, která usnadňuje transport nožů a ochrání jejich ostří. Univerzální sady nožů Wüsthof jsou oblíbené také u nadšených amatérů, protože v nich najdeme všechny základní typy nožů - kromě univerzálních kuchařských nožů s delší čepelí dostanete například nůž na zeleninu, nůž na chléb nebo nože na šunku..

Proč si pořídit kuchařské nože Wüsthof?

Značka Wüsthof přesvědčuje zákazníky o své kvalitě už více než 200 let a nabízí jedny z nejlepších nožů na trhu. Nezáleží na tom, jestli si vyberete univerzální sady nožů (ty jsou často cenově výhodnější) nebo jednotlivé kousky. Proč stojí kuchařské nože Wüsthof za vyzkoušení?

  • Kuchyňské nože Wüsthof jsou vyrobené z velmi kvalitní solingenské nerezové oceli.
  • Jsou také perfektně vyvážené, což usnadňuje práci, protože při krájení nemusíte vyvíjet takový tlak.
  • Jsou vysoce odolné vůči korozi, vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, takže jejich použití je hygienické a navíc dlouho vydrží.
  • Kuchařské nože Wüsthof vynikají také mimořádnou ostrostí čepele, která se snadno udržuje a nemusíte se broušení nožů věnovat tak často.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení