Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské kšiltovky

Popis kategorie

Oblečení pro kuchaře je nedílnou součástí tvé osobnosti a pomáhá ti přivítat nezkrotnou inspiraci a přitom se cítit v bezpečí. Kuchařské kšiltovky jsou stylovou součástí oblečení pro gastronomii a dodají ti sebevědomí a nevázanou energii na výpravách do kulinářské džungle.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

Proč nosit kuchařskou kšiltovku?

Nalaď se na kulinářskou zvěřinu a získej profesionální vzhled. Jde to snadno, stačí ti k tomu gastro oblečení a jeho součástí by měla být také kuchařská čepice, třeba kšiltovka. Její neformální vzhled tě přenese blíže k hostům a dodá jim pocit, že jste naladění na stejnou vlnu.

Kuchařská kšiltovka zamezí kontaminaci pokrmů a zároveň ti zajistí bezpečnost před popálením nebo znečištěním. Profesionální kuchyně je plná nástrah a oblečení pro gastronomii je vhodným způsobem, jak se ochránit a přitom jednoduše ovládnout svou kuchyň. Pohodlný střih kuchařské kšiltovky se díky zapínání na suchý zip přizpůsobí velikosti tvojí hlavy a dodá tvému vaření styl.

Vyzkoušej i další druhy čepic pro kuchaře

Kuchařské čepice patří k odznakům pravého šéfkuchaře. Vysoké kuchařské čepice jsou neodmyslitelně spjaté s prvotřídními šéfkuchaři a v některých francouzských kuchyních se různé druhy čepic pro kuchaře stále používají jako znamení dosažené hodnosti.

Kromě rebelských kuchařských kšiltovek stejnou funkci splní také nízké kuchařské čepice, které patří ke klasickým součástem oblečení pro gastronomii. Jestli patříš mezi výrazné osobnosti kulinářské džungle, budeš se cítit skvěle v kuchařském šátku, který zdůrazní tvoje kulinářské sebevědomí.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení