Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože IVO Blademaster

Popis kategorie

Kuchaři po celém světě důvěřují kvalitě a tradici kuchyňských nožů IVO. Přidejte se k nim i vy a objevte kouzlo, které v sobě ukrývá prémiová řada nožů IVO Blademaster. Nože jsou kované z vysoce kvalitní oceli, perfektně vyvážené a mají tradiční německý design, který charakterizují hranaté linie.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.

Kuchyňské nože IVO Blademaster

Sháníte profesionální nože pro kuchaře, které vám vydrží dlouhá léta? Vsaďte na osvědčené kuchařské nože IVO Blademaster, které mají vynikající řezné vlastnosti a skvěle padnou do každé ruky. K dostání jsou buď jednotlivě, nebo v sadě, která obsahuje hned několik pořádně ostrých pomocníků. Pro začátek se vám bude hodit univerzální nůž, menší nůž na zeleninu a zoubkovaný nůž na pečivo. Nemůžete se rozhodnout? Prohlédněte si také řadu nožů IVO Premier nebo IVO Cuisimaster.

Jak se starat o kuchyňské nože

Jak správně pečovat o kuchyňské nože, aby vám vydržely co nejdéle? Základem je udržovat nože v čistotě – po každém použití je proto důkladně opláchněte pod tekoucí vodou, osušte a uložte na bezpečné místo. Použijte k tomu blok na nože nebo magnetickou lištu, kterou můžete přidělat nad kuchyňskou linku. Nezapomeňte, že k péči o kuchyňské nože patří také jejich broušení a ostření. Zatímco k broušení se používají elektrické nebo ruční brousky a brusné kameny, k občasnému oživení ostří vám postačí ocílka.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení