Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nože a kráječe na pizzu

Popis kategorie

Dokonale křupavá pizza si zaslouží i perfektní servis. Pro spolehlivé krájení nabízíme kvalitní profesionální kráječ na pizzu, který výborně poslouží k přesnému rozdělení pizzového těsta na jednotlivé dílky. Pizza kráječ je vyroben s ergonomickou rukojetí navrženou pro vaši bezpečnou práci a ostrá hrana velkého kolečka vám dokáže každodenní krájení velmi usnadnit.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 18 záznamů.

Profesionální příprava pizzy

Profesionální pizzerie potřebuje ke každodennímu používání to nejlepší náčiní na výrobu dokonale křupavé pizzy. Nerezové plechy a síta na pizzu jsou jednou z pomůcek, bez kterých se dobrá pizzerie prostě neobejde. Speciální pizza plechy zajistí perfektní a rovnoměrné pečení těsta, síta na pizzu odpařují přebytečnou vodu pro dokonale křupavý korpus. Kvalitní plechy a síta nabízíme v různých velikostech. Po použití vždy důkladně omyjte, osušte a namažte. Při správné údržbě zůstanou součástí vaší kuchyně na dlouhá léta.

Bezpečná manipulace i servírování

Výroba dokonalé pizzy obnáší přípravu vláčného těsta, které bude po upečení perfektně křupavé. Nutností každé profesionální pizza kuchyně jsou kvalitní potřeby na výrobu, pečení i manipulaci s hotovou italskou pochoutkou. Bezpečnou práci a snadné servírování vám zajistí kvalitní a odolné lopaty na pizzu. V naší nabídce naleznete například oblíbenou pizza sadu, která je vhodná pro profesionály i domácí nadšence. Ve stylově zabalené pizza soupravě najdete lopatu na pizzu, obracečku a mosazný kartáč. Pizza sada může být výborným dárkem pro všechny milovníky tohoto celosvětově oblíbeného jídla.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení