Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože IVO Cuisimaster

Popis kategorie

Objevte portugalské nože s francouzským šarmem. Kuchyňské nože IVO Cuisimaster jsou celokované, mají vynikající řezné vlastnosti a francouzský design rukojeti. Představuje rozvoj excelence nožů v posledních desetiletích. Tvar hlavy účinně chrání prsty před ostrou čepelí a poskytuje větší bezpečnost a kontrolu při krájení. 

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-3 z celkově 3 záznamů.

Kuchyňské nože IVO Cuisimaster

Sháníte profesionální nože pro kuchaře, se kterými vám příprava surovin a vaření půjde od ruky? Vsaďte na osvědčené kuchařské nože IVO Cuisimaster, které představují dokonalé spojení řemesla, tradice a moderního designu. K dostání jsou buď jednotlivě, nebo v sadě, která obsahuje univerzální kuchařský nůž, malý nůž na zeleninu a zoubkovaný nůž na pečivo. Nemůžete se rozhodnout, který nůž zařadíte do své sbírky? Prohlédněte si prémiovou řadu nožů IVO Butchercut nebo IVO Blademaster a vyberte si své nové pomocníky do kuchyně.

Jak se starat o kuchyňské nože

Každý kuchař ví, že pravidelná a důkladná péče o nože je nedílnou součástí jeho každodenních povinností. Kuchyňské nože je třeba umývat po každém použití, a to ideálně ručně pod tekoucí vodou. Dobře osušené je poté ukládáme na bezpečné místo, kde jim nehrozí žádná újma – tedy do praktického bloku na nože nebo na magnetickou lištu. Chránit nože před poškozením se vyplatí také při cestování, během kterého doporučujeme nože a další příslušenství převážet v cestovní brašně nebo tašce.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení