Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože a příslušenství Giesser Messer

Popis kategorie

Ať už jste profesionál nebo jen kuchařský nadšenec amatér, ke každodenní práci potřebujete především spolehlivý nůž. Pokud takový stále hledáte, dovolte nám představit vysoce funkční nože německého výrobce Giesser Messer. Precizní kuchyňské nože z kvalitních materiálů a dokonalá ergonomie s odolnou rukojetí si vás snadno získají už při prvním úchopu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 25 záznamů.

Kuchyňské nože Giesser Messer

Ve chvíli, kdy vyzkoušíte jeden z kuchyňských nožů Giesser Messer, nebudete chtít jiný. Kuchařské nože Giesser Messer jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Nůž Santoku si snadno poradí s každým kouskem masa a díky propracované rukojeti dobře padne do ruky. Pro celodenní práci s masem si vyberte jeden nebo hned celou sadu nožů Giesser Messer. Precizní práci odvedou vykosťovací nože Giesser Messer s nerezovou čepelí a nepostradatelnou protiskluzovou rukojetí. Kuchyňské nože Giesser Messer vyrobené s dlouholetou tradicí budou vašimi pomocníky na dlouhé roky.

Jak prodloužit životnost kuchyňských nožů

Dopřejte kvalitním kuchyňským nožům správnou péči a stanou se dobrou investicí na dlouhá léta. Jak tedy docílit, aby vám nože sloužili co nejdéle? Především nože používejte k účelu, pro který jsou určeny. Ručním čištěním čepele a používáním plastového prkénka zamezíte rychlému otupení. Dbejte na dokonalé vysušení a ukládejte do zásuvky vždy s ochranou ostří. Bezpečné uložení a ochranu pro více nožů najednou vám poskytnou brašny na nože. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a dokonale přizpůsobené pro cestování.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení