Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zástěra pro kuchaře - kuchyňské zástěry

Popis kategorie

Kuchařská zástěra k vaření neodmyslitelně patří. Nejen že vás ochrání, když naklepáváte maso, mixujete krém nebo obracíte řízky na prskajícím oleji, ale zároveň se hodí k utření špinavých rukou, zavěšení utěrky a pokud má kapsu, pak i k odložení dalších kuchyňských potřeb. Obléknout můžete buď zástěru do pasu, nebo ke krku, rozhodnutí je na vás.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 107 záznamů.

Slaďte kuchařské oblečení s konceptem podniku

Tradiční kuchařská uniforma už dávno nemusí být čistě bílá. Dnes už vám nic nebrání zvolit barevné gastro oblečení pro kuchaře, které bude ctít koncept podniku a spolehlivě vás odliší od konkurence. Co takhle ozdobit rondon barevnými knoflíky, uvázat si kolem krku stylový kuchařský šátek nebo obléknout elegantní kuchařskou polokošili s límečkem? V žádném případě však nezapomínejte na pohodlí a investujte nejen do kvalitních materiálů a protiskluzové obuvi, ale také do bavlněných ponožek.

Jak vybrat kuchařskou zástěru na vaření

Dámská a pánská gastro zástěra chrání oděv kuchaře před znečištěním a poničením, lze si do ní v průběhu vaření utírat ruce nebo na ni přichytit utěrku. Pro případ potřeby se vyplatí mít alespoň jednu náhradní zástěru pro kuchaře, ve které můžete bez obav vejít mezi hosty podniku a servírovat připravený pokrm. Kvůli dodržování hygienických zásad udržujte svou kuchyňskou zástěru a další části oděvu v naprosté čistotě, noste pokrývku hlavy a dbejte na dostatečnou zásobu jednorázových rukavic na vaření.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení