Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože Giesser Messer

Popis kategorie

„Prostě vyrábíme nože, které bychom sami rádi používali“ – to říká už 200 let rodina Giesserových, kteří v německém Winnendenu vyrábí kuchyňské nože té nejvyšší kvality. Skvěle padnou do ruky, jsou dokonale ostré a budou ozdobou každé kuchyně. Tak přivítej nezkrotnou inspiraci i ve své kuchyni.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 17 záznamů.

Kuchařské nože Giesser Messer nejen pro profesionály

Abys mohl být při tvoření skutečně volný, musíš si vybírat kvalitní nástroje. Kuchařské nože Giesser Messer jsou vyrobeny z nejkvalitnější vysoce legované nerezové oceli, která zaručuje dlouhou trvanlivost a dokonalou ostrost.

Kuchyňské nože Giesser Messer nabízí širokou škálu materiálů použitých na rukojeti, ze kterých si vybere opravdu každý. Kvalitní plasty nebo olivové dřevo jsou dokonale příjemné do ruky, jejich tvar je ergonomický a nesmíme zapomínat ani na ochranu prstů při krájení.

Sady nožů Giesser Messer

Sady nožů jsou vhodné jako investice pro začínající kuchaře. Často obsahují nějaké univerzální kousky, nože na zeleninu a řeznické nože – s takovou sadou můžeš s klidným svědomím přivítat nezkrotnou inspiraci a začít vařit s opravdovou vášní.

A jestli je ti sada nožů málo a toužíš po nějaké specialitě, pak vyzkoušej japonské santoku nože, které se výborně hodí na krájení masa i zeleniny a dají ti pocítit, jaké to je krájet s vášní.

Mimochodem, když už máš skvělé kuchařské nože Giesser Messer, nezapomeň na jejich pravidelnou údržbu a samozřejmostí by mělo být také pravidelné broušení nožů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení