Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské obaly, tašky a pouzdra s noži

Popis kategorie

Mějte své kuchařské nože neustále po ruce. Pořiďte si cestovní obaly a tašky včetně sady profesionálních nožů pro bezpečné uložení a ochranu kuchyňského náčiní po práci i při cestách. Svá oblíbená jídla tak od teď zvládnete připravit v jakékoliv kuchyni, aniž byste museli slevovat ze svých standardů.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Jak vybrat správný kuchyňský nůž

Při výběru kuchyňského nože si nejprve odpovězte na otázku, které potraviny zpracováváte nejčastěji. Nejspíše zjistíte, že se v kuchyni neobejdete bez univerzálního kuchařského nože, nože na zpracování zeleniny a zubatého nože na krájení pečiva. Podle potřeby pak můžete svou sbírku kuchařského náčiní rozšířit o další typy nožů – pro zpracování masa se vám bude hodit vykosťovací a porcovací nůž nebo kuchyňský sekáček, zatímco na přípravu asijských pokrmů oceníte japonský nůž Santoku.

Příslušenství ke kuchařským nožům

Ať už jste profesionální kuchaři, nebo jen rádi vaříte pro své blízké, jistě oceníte cestovní obaly s noži, ve kterých své náčiní bezpečně přepravíte z místa na místo. Zatímco kuchařské brašny a kufříky s noži bývají vyztužené, kuchařské tašky (pouzdra na nože) a mapy s noži snadno sbalíte do kompaktního tvaru, který zabere minimum místa. Mezi nezbytné kuchařské příslušenství patří rovněž bloky na nože a magnetické lišty, stejně jako brusné kameny, brousky a ocílky určené k broušení nožů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení