Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Triangle - cena od 305 Kč

Popis výrobce

Chystáte oslavu narozenin nebo jinou společenskou událost a chcete se blýsknout před svými hosty? Ozvláštněte slavnostní tabuli ozdobně vyřezávaným ovocem či zeleninou. Zdá se vám to příliš obtížné? Pokud máte k dispozici carvingové a vykrajovací pomůcky Triangle, s dekorováním ovoce a zeleniny si hravě poradíte.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Základní vybavení kuchyně

Základní kuchyňské vybavení by mělo obsahovat nádobí na vaření, pečení i servírování a kvalitní kuchyňské nože. Zpočátku budete potřebovat minimálně tři, a to konkrétně univerzální kuchařský nůž, menší nůž na zeleninu a vroubkovaný nůž na krájení chleba. Aby vám nože vydržely co nejdéle ostré, dbejte na jejich bezpečné skladování a nepodceňte ani pravidelné broušení nožů. Mezi další pomocníky do kuchyně patří kuchyňská prkénka, obracečky, škrabky na brambory, lis na česnek, vykrajovače nebo pomůcky na carving.

Carvingové pomůcky

Pojem carving možná znáte ze sportovního lyžování, avšak setkat se s ním můžete i při vaření v kuchyni, kde označuje vyřezávání či vykrajování do ovoce a zeleniny. Nejčastěji se k tomuto účelu využívají potraviny s tvrdší dužinou, jako je například dýně, ředkvička nebo meloun. Pokud chcete carving vyzkoušet, budete potřebovat vhodné vykrajovací pomůcky na dekorování zeleniny a ovoce. Chybět by vám neměl zejména nůž na spirálky, škrabka na jemné proužky (tzv. julienne) nebo cik-cak škrabka.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 339 hodnocení