Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Hygiplas - cena od 2 275 Kč

Popis výrobce

Nevybírejte kuchyňské nože po jednom, ale pořiďte si rovnou celou sadu nových pomocníků do kuchyně. Nože Hygiplas s nerezovou čepelí jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti. Ať už potřebujete nakrájet zeleninu, vykostit kuře, nebo naporcovat rybu, s profesionální sadou nožů vám příprava jídla půjde od ruky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
    Nenalezeny žádné záznamy.

Základní typy kuchyňských nožů

Kuchyňské nože jsou alfou a omegou každého kuchaře, který jich zpravidla vlastní hned několik. K těm nejvíce používaným patří kuchařský nůž, se kterým zvládnete nakrájet zeleninu, naporcovat maso i nasekat bylinky. Dále byste v každé kuchyni našli malý nůž na zeleninu a ovoce, zubatý nůž na pečivo a zcela jistě také nože na maso. K těm řadíme vykosťovací a filetovací nože nebo sekáčky na maso. K dostání jsou také celé sady kuchyňských nožů, které obsahují vše potřebné pro začínající kuchaře i profesionály.

Jak se starat o kuchyňské nože

Životnost kuchyňských nožů prodloužíte, když o ně budete správně pečovat. Co nejdříve po použití je proto umyjte v ruce pod tekoucí teplou vodou, důkladně osušte a poté uložte na bezpečné místo. Nenechávejte je volně ležet v zásuvce s ostatním kuchyňským náčiním, kde by se mohly poškodit. Místo toho je vložte do ochranného pouzdra nebo stojanu na nože, případně je odložte na magnetickou lištu. Myslete také na pravidelné broušení nožů. Vezměte si na pomoc brousek nebo brusné kameny a k doostření použijte ocílku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení