Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Tescoma - cena od 126 Kč

Popis výrobce

Příběh české značky Tescoma se začal psát v roce 1992 v malé pronajaté garáži ve Zlíně, dnes však její výrobky zná celý svět. Poznejte i vy kvalitu, která se skrývá za kuchyňským vybavením s dlouholetou tradicí. Keramické škrabky, utěrky od Tescomy a další pomocníci do kuchyně vás přesvědčí o tom, že příprava jídla i jeho servírování nebylo nikdy jednodušší.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

Základní kuchyňské potřeby

Zařizujete si kuchyň doslova od píky? Mějte na paměti, že základní kuchyňské vybavení by mělo obsahovat kvalitní kuchyňské nože a nádobí na vaření, pečení i servírování. Kromě toho se neobejdete ani bez základních kuchyňských robotů, mixérů či například rychlovarné konvice. Mezi další potřeby do kuchyně, které budete při vaření dennodenně využívat, patří krájecí prkénka, obracečky, struhadla a škrabky nebo kuchyňské utěrky Tescoma. Nemluvě o tom, že taková vývrtka nebo otvírák se v kuchyni taky čas od času hodí.

Jak vybrat kuchyňskou škrabku

Kuchyňské škrabky rozlišujeme podle tvaru na škrabky s podélnou a příčnou čepelí (svým tvarem připomínají písmeno Y). Podélné škrabky jsou ideální na loupání menší, oválné či kulaté zeleniny, nejčastěji se proto jedná o škrabky na brambory. Naopak škrabky s příčnou čepelí se hodí k loupání dlouhé zeleniny, jako je mrkev, okurka nebo chřest. Neméně důležité je také provedení rukojeti, kvalita čepele a použité materiály. Chybu neuděláte, pokud sáhnete po osvědčené keramické škrabce Tescoma.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení