Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Filetovací nože na ryby

Popis kategorie

V profesionální kuchyni nesmí chybět dokonale ostrý nůž, který snadno zvládne nakrájet maso na úhledné plátky a zároveň dokáže jemnou a přesnou práci s rybím masem. Jestliže jste příznivcem rybích pokrmů nebo carpaccia, kvalitní filetovací nůž bude vaším dobrým pomocníkem i v domácí kuchyni. Filetovací nůž s pružnou čepelí pohodlně oloupe ovoce i zeleninu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 20 záznamů.

Precizní nože na filetování ryb

Základem každé profesionální i domácí kuchyně jsou kvalitní kuchyňské nože. Pokud stále hledáte ty nejlepší, dobrou volbou pro vás mohou být sady nožů pro efektivní a bezchybnou práci. Jedním z nepostradatelných nožů ve vaší výbavě je bezesporu nůž na ryby. Dokonale ostrý filetovací nůž dokáže perfektně nakrájet maso na plátky tenké jako papír a pružná dlouhá čepel je navržena k přesnému a jemnému filetování ryb bez zbytečné ztráty masa. Křehké maso lososa vám snadno pomůže nakrájet nůž na lososa. Speciálně navržené ostří poskytuje precizní a jednoduchou práci s jemným rybím masem.

Dobrá kvalita se jménem

Precizní nože na filetování ryb nabízí profesionálním a domácím kuchařům německá firma Wüsthof. Díky tradičnímu řemeslu zaručuje spokojenost kuchařů po celém světě. Odolné nože Wüsthof vyrobené ze speciální oceli jsou k dostání jednotlivě i v sadách. Všestranné nože do rukou profi kuchařů i začátečníků vyrábí rodinná firma Ivo Cutelarias již dlouhá léta. Filetovací nůž Ivo dokonale padne do každé ruky a štíhlá pružná čepel pomůže snadno zpracovat jemné rybí maso. Nůž na ryby si díky efektivní práci brzy najde čestné místo ve vaší výbavě.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení