Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Cutguard - cena od 255 Kč

Popis výrobce

Bezpečnost v kuchyni by měla být vždy až na prvním místě. Vybavte se proto ochrannými rukavicemi Cutguard a naučte se předcházet zbytečným zraněním při krájení. Řezuvzdorné rukavice pro kuchaře nabízejí nejvyšší stupeň ochrany proti pořezu, zároveň však zajišťují volnost pohybu a mají velmi dobré hmatové vlastnosti.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Potřeby pro profesionální kuchaře

Perfektně vybavená kuchyň je snem každého kuchaře. Pokud s jejím zařizováním teprve začínáte, vězte, že mezi základní kuchařské potřeby řadíme zejména nádobí na vaření, pečení i servírování a kvalitní kuchyňské nože. Ty musí mít dokonale ostrou čepel z kvalitní oceli, ergonomickou rukojeť a ideálně také protiskluzovou úpravu pro bezpečné krájení. K nezbytným pomocníkům do kuchyně patří rovněž kuchyňská prkénka, obracečky, vykrajovače nebo škrabky na zeleninu a ovoce.

Jak vybrat oblečení pro kuchaře

Žádný špičkový kuchař se neobejde bez profesionálního kuchařského oblečení, které ho chrání před horkými a ostrými nástrahami kuchyně. Základem je rondon, kuchařské kalhoty a kvalitní obuv s uzavřenou špičkou. O pohodlí kuchaře však rozhodují i takové maličkosti, jako jsou kuchařské čepice a šátky nebo ochranné pomůcky, mezi které řadíme kuchařské rukavice proti říznutí. Nezapomeňte, že stejně jako rondon je vizitkou šéfkuchaře, oblečení pro číšníky a servírky je vizitkou celého podniku. 

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení