Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

​Suecos - SLEVA až 10%

Popis výrobce

Suecos ® je profesionální značka obuvi vyvinutá moderními odborníky. Ať jste kuchař, servírka, barman, lékař, lékárník, zdravotní sestra, hotelový pracovník, administrativní pracovník, kadeřník, uklízečka nebo jakýkoliv pracovník, který potřebuje funkčnost a maximální pohodlí při práci, Suecos byl vyvinut právě pro vás. Suecos ® věnuje osobitou péči anatomii nohy a fyziologii chůze. Aktualizuje a zlepšuje tradiční obuv přidáváním nových funkcí z hlediska funkčnosti, pohodlí, nízké hmotnosti a ergonomie. Obuv Suecos ® je navržená tak, aby reflexní body zabezpečili masáž nohou a tím stimulovaly krevní oběh. Ergonomický tvar zabezpečuje stabilitu, absorbuje část hmotnosti, čímž snižuje svalové napětí až o 70%. Všechny tyto vylepšení dělají z chůze příjemný zážitek. Hlavní filozofií Suecos ® je vaše pohodlí.

Tvůrci

Společnost byla založená dvěma Švédy ve Španělsku v roce 2006. V průběhu tří let se stala mezinárodně uznávanou značkou. Společnost dosáhla úspěch rozvojem celé řady modelů obuvi nové generace, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších profesionálů. Výsledky testů v nezávislých laboratořích, jako IBV, INESCOP a TÜV dokázaly, že SUECOS ® dělá kvalitní obuv se specifickými vlastnostmi pro každý model. Společnost má distributory po celém světě a neustále rozšiřuje svoje prodejní místa. Suecos ® klade důraz na důležitost obuvi v dětství a růstu. V chudých krajinách mnoho dětí chodí bosky, což představuje určité riziko poranění a infekce. Společnost od prvního okamžiku podporuje ty, kteří je potřebují nejvíce a věnuje část produkce bot právě těmto dětem v Nikaragui a Dominikánské republice.

Technologie & Certifikace

Suecos ® je autorem, výrobcem a distributorem vstřikované obuvi vyráběné z technicky vyspělé uzavřené buňkové pěny X-cell™. X-cell™ materiál je technologicky pokročilý materiál založen na EVA (etylén-vinyl-acetát), který poskytuje nekonečné výhody obuvi: antibakteriální (snižuje zápach a zabraňuje tvorbě plísní), maximální přizpůsobení (působením tělesné teploty se boty přizpůsobí každé noze), extrémní lehkost a jemnost, pocit uvolnění, výjimečný komfort, tlumení nárazů, lehko se čistí, jsou recyklovatelné. Materiál splňuje existující právní a doporučené požadavky na nezávadnost chemických látek podle chemické analýzy vykonané v TÜV institutu v Německu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 31 záznamů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení