Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

nože F.Dick - cena od 15 350 Kč

Popis výrobce

Rodinná firma Friedr. Dick nabízí nůž pro každý účel a řez. Ať už jste profesionální kuchař a řezník, nebo nadšený amatér, vždy najdete ten správný nůž, který vám přesně padne do ruky a splní vaše očekávání. Nejlepší volbou jsou profesionální sady nožů Dick, díky kterým vybavíte svou kuchyň všemi potřebnými noži od univerzálního kuchařského přes vykosťovací až po zoubkovaný nůž na pečivo.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Jak vybrat kvalitní kuchyňské nože

Při výběru nožů do kuchyně se primárně zaměřte na jejich čepel. Zatímco materiál čepele má významný vliv na ostrost, váhu a odolnost vůči korozi nebo otupení, délka a tvar čepele souvisí s typem kuchyňského nože. Pořídit je můžete samostatně, nebo jako kompletní sadu kvalitních nožů. K dostání jsou jak sady nožů pro začínající kuchaře, které obsahují zpravidla jen tři základní typy, tak sady nožů pro profesionály, které kromě nožů obsahují také pařížskou lopatku, špachtli nebo ocílku.

Jak na správné broušení nožů

I ten nejkvalitnější kuchyňský nůž se časem ztupí. Nepodceňujte proto pravidelné broušení nožů, které udržuje vybroušené ostří a zarovnává mikroskopické zoubky a trhlinky v čepeli, ale neodstraňuje z ní ocel. K broušení slouží ruční nebo elektrický brousek na nože, který stačí použít jednou za měsíc nebo v případě, že už je nůž tupý. Pro pravidelnou údržbu před krájením pak postačí ocílka na nože, která snadno a rychle obnoví původní ostrost vašich kuchyňských pomocníků.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,5 258 hodnocení