Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Victorinox - SLEVA až 40%

Popis výrobce

Nemusíte být šéfkuchař, abyste věděli, že tajemstvím perfektně připraveného jídla je ostrý nůž. Kuchyňské nože Victorinox jsou nejen neskutečně ostré, ale také ergonomické a navíc skvěle vyvážené. Není proto divu, že jim důvěřují profesionální kuchaři po celém světě. Přidejte se k nim i vy a poznejte nedostižnou švýcarskou kvalitu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 103 záznamů.

Nože do kuchyně Victorinox

Neskutečně ostré a perfektně vyvážené, přesně takové jsou švýcarské nože Victorinox. Jakmile je poprvé vezmete do ruky, už nebudete chtít jiné. Ve vaší kuchařské výbavě by neměl chybět zejména kvalitní kuchařský nůž, kterému se přezdívá nůž šéfkuchaře nebo univerzální nůž. Zvládnete s ním nakrájet zeleninu, naporcovat maso nebo třeba nasekat bylinky. Značka Victorinox však nabízí nejen profesionální nože a sady nožů pro kuchaře, ale také škrabky Victorinox, se kterými pohodlně oloupete brambory, zeleninu i ovoce.

Jak se starat o kuchyňské nože

Pokud chcete, aby vám kuchyňské nože vydržely co nejdéle, musíte se o ně správně starat. Neprodleně po použití omyjte nože pod tekoucí vodou, důkladně je osušte a poté uložte na bezpečné místo – například do praktického bloku na nože nebo na magnetickou lištu. V žádném případě by neměly skončit v šuplíku společně s dalším kuchyňským náčiním, jinak hrozí jejich poškození. Kromě toho pravidelně kontrolujte ostří nožů a v případě potřeby mějte po ruce brusné kameny, brusku na nože nebo alespoň ocílku Victorinox.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 339 hodnocení