Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Giesser Messer - cena od 309 Kč

Popis výrobce

Objevte kuchyňské nože prémiové kvality Giesser Messer, které u nás zakoupíte samostatně i v sadách. Nejvyšší kvality je dosaženo díky moderním technologiím v kombinaci s tradiční ruční prací, která výrobky německé značky charakterizuje už od roku 1777. Garantujeme vám, že jakmile nože a příslušenství Giesser Messer jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 25 záznamů.

Základní typy kuchyňských nožů

Kuchyňské nože jsou nezbytnou součástí výbavy každého kuchaře. K těm nejpoužívanějším se řadí univerzální kuchařský nůž, se kterým zvládnete nakrájet zeleninu, naporcovat maso nebo nasekat bylinky. Jen s ním si však v kuchyni nevystačíte. Dále budete potřebovat nůž na zeleninu, zubatý nůž na pečivo a zcela jistě také nože na maso. K dostání jsou také japonské nože Santoku, nože z damaškové oceli nebo celé sady kuchyňských nožů Giesser Messer, které obsahují vše potřebné pro začínající kuchaře i profesionály.

Jak vybrat profesionální nože do kuchyně

Kvalitní kuchyňský nůž poznáte tak, že je perfektně vyvážený, má čepel z pevné ocele a ergonomicky tvarovanou rukojeť. To vše dohromady má významný vliv na ostrost, váhu a odolnost nože vůči korozi nebo otupení. Vzhledem k vyšší pořizovací ceně je třeba o profesionální nože náležitě pečovat. Myjte je zásadně pod tekoucí vodou, bezpečně je skladujte a udržujte je neustále naostřené. Jestliže s vámi často putují z místa na místo, pořiďte si k nim cestovní brašnu na nože Giesser Messer.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení