Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Continenta - cena od 283 Kč

Popis výrobce

Kuchyňské prkénko je nejen praktickou pomůckou, která zachovává kvalitu a ostrost vašeho nože, ale také designovým doplňkem. Dřevěná prkénka Continenta jsou toho jasným důkazem. Prkénka pro profesionální kuchaře z tvrdých dřev akácie, gumovníku, buku, dřeva wenge a olivovníku vznikají v Německu už od roku 1977, a to ve spolupráci s renomovanými designéry.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

Potřeby pro profesionální kuchaře

Perfektně vybavená kuchyň je snem každého kuchaře. Pokud s jejím zařizováním teprve začínáte, vězte, že mezi základní kuchařské potřeby řadíme zejména nádobí na vaření, pečení i servírování a kvalitní kuchyňské nože. Ty musí mít dokonale ostrou čepel z kvalitní oceli, ergonomickou rukojeť a ideálně také protiskluzovou úpravu pro bezpečné krájení. A co další pomocníci do kuchyně? V žádné profesionální kuchyni by neměly chybět obracečky, vykrajovače, odolná prkénka na krájení nebo škrabky na zeleninu a ovoce.

Jak vybrat prkénko do kuchyně

Krájecí desky a prkénka patří mezi nezbytné vybavení každé kuchyně. Slouží zejména k ochraně kuchyňské desky a stolu před poškozením, zároveň však udržují ostří nožů déle ostré. Kuchyňská prkénka mohou být nejen praktickou pomůckou, ale také stylovým doplňkem – designová prkénka z kvalitního dřeva jsou toho jasným důkazem. Některá z nich jsou dokonce vybavena drážkou pro odvod tekutin, vyfrézovanými úchyty nebo protiskluzovými cvočky na spodní straně. 

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 339 hodnocení