Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kiwi - cena od 382 Kč

Popis výrobce

Kuchyňské škrabky Kiwi s cik-cak ostřím se skvěle hodí k takzvanému carvingu neboli dekorování ovoce a zeleniny. Vyzkoušejte tuto speciální techniku a překvapte své hosty slavnostní tabulí, kterou bude zdobit dekorativně vyřezávané mango, papája či dýně nebo na jemné proužky nakrájená mrkev. S tím správným kuchyňským náčiním už vám nic nestojí v cestě.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Jak vybrat škrabku do kuchyně

V kuchyni se tradičně používají kuchyňské škrabky s podélnou a příčnou čepelí. Podélné škrabky jsou ideální na loupání menší, oválné či kulaté zeleniny, nejčastěji se proto jedná o škrabky na brambory. Naopak škrabky s příčnou čepelí, které svým tvarem připomínají písmeno Y, se hodí k loupání dlouhé zeleniny, jako je mrkev, okurka nebo chřest. Samostatnou kapitolou jsou škrabky určené na dekorování ovoce a zeleniny. Zajímat by vás mělo též provedení rukojeti, kvalita čepele a použité materiály.

Pomůcky na dekorování zeleniny

S pojmem carving jste se možná setkali u sportovního lyžování. Věděli jste ale, že se používá i v kuchyni, kde označuje způsob dekorování ovoce a zeleniny? Nejčastěji se k tomuto účelu využívají potraviny s tvrdší dužinou, jako je například dýně, batáty nebo meloun. Pokud chcete toto netradiční zdobení ovoce a zeleniny vyzkoušet, budete potřebovat vhodné carvingové a vykrajovací pomůcky. Chybět by vám neměl zejména nůž na spirálky, škrabka na jemné proužky (tzv. julienne) nebo cik-cak škrabka.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení