Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nože na šunku

Popis kategorie

Vychutnejte si šunku nařezanou na plátky tenké jako papír. Stačí mít po ruce nářezový nůž na krájení šunky, který se vyznačuje dlouhou a úzkou čepelí s vlnitým výbrusem. Tím ale jeho využití zdaleka nekončí. Pohodlně s ním nakrájíte nejen tenké plátky uzenin, ale také čerstvý chleba, francouzskou bagetu nebo velké kusy ovoce.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 33 záznamů.

Jak na zpracování masa v kuchyni

Ke zpracování a přípravě masa využijete celou armádu kuchyňských nožů. Naprostým základem je univerzální kuchařský nůž s dlouhou čepelí, se kterým zvládnete nakrájet maso na kostky nebo plátky přesně podle svých představ. Přípravu masových pokrmů vám dále usnadní speciální řeznické nože, mezi něž patří nůž vykosťovací, špikovací nebo filetovací. Pokud si rádi pochutnáte na uzeninách, neměl by vám doma chybět nářezový nůž na salám a šunku neboli slicer, který se vyznačuje dlouhou a štíhlou čepelí se zubatým ostřím.

Jak se starat o kuchyňské nože

Životnost kuchyňských nožů prodloužíte, pokud je po každém použití opláchnete pod tekoucí vodou místo toho, abyste je dávali do myčky nádobí. Stejně důležité je správné skladování nožů – necháte-li je volně v zásuvce s ostatním kuchyňským náčiním, riskujete poškození čepele. Raději proto použijte praktické organizéry do zásuvky, bloky na nože nebo magnetickou lištu, díky které budete mít kuchyňské nože neustále po ruce. V neposlední řadě myslete na pravidelné broušení nožů, jedině tak si zachovají svou ostrost.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení