Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dranžírovací nože

Popis kategorie

Jestli chceš své hosty opravdu okouzlit a nadchnout svým jídlem celý svět, pak potřebuješ dranžírovací nůž. Díky němu snadno naporcuješ lahodnou pečeni a všem kolem bude jasné, kdo je králem kulinářské džungle. Tak se připrav na pořádnou kulinářskou zvěřinu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

Co je to dranžírování

Pod pojmem dranžírování se skrývá porcování, krájení, filírování a vykosťování. Dranžírovací nože zvládnou tohle všechno jedním tahem. Technika porcování masa dranžírovacím nožem má své místo především v profesionální kuchyni, ale když ji vytáhneš při slavnostních domácích příležitostech, snadno okouzlíš celou společnost.

Pro toto slavnostní krájení masa se ti bude hodit sada dranžírovacího nože a masivní vidličky se dvěma hroty. Klasické porcovací nože si schovej na jindy a nadchni společnost nejen svými jídly, ale také dokonalým servírováním.

Profesionální nože pro řezníky

Nože na dranžírování samozřejmě můžeš použít i při porcování a krájení syrového masa, ale v takových situacích uplatníš lépe další specializované řeznické nože. Své místo v kuchyni si najdou vykosťovací nože s tenkou čepelí, stahovací nože, které ti umožní připravit dokonalé steaky i stáhnou rybu. Vykrvovací nože si potom oblíbí především ti, kdo milují opravdovou řeznickou kulinářskou zvěřinu.

V každém případě by nože pro řezníky měly být vyrobené z kvalitních materiálů, které se postarají o bezpečnost, snadnou práci i údržbu. Profesionální nože ti při dobré péči vydrží dlouhé roky a budou věrným průvodcem na tvých výpravách do kulinářské džungle.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení