Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vykrvovací nože

Popis kategorie

Nezáleží na tom, jestli trávíš svůj čas v profesionální kuchyni nebo jsi nadšený amatér – důležitá je jenom tvoje láska k pořádnému kusu masa. Kvalitní nože pro řezníky jsou zárukou pořádné kulinářské zvěřiny. Díky vykrvovacímu noři navíc zvládneš jakoukoliv zabijačku nebo bourání masa levou zadní.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 25 záznamů.

Jak se poznají kvalitní řeznické nože

Při výběru profesionálního nože pro řezníky se zaměř především na odolný materiál, který udrží čepel pořádně ostrou. Ostrá čepel je spolehlivým pomocníkem, která umožňuje snadnou, rychlou a precizní práci. Spolehlivou volbou je kvalitní nerezová ocel, ta ti bude věrným průvodcem na cestách kulinářskou džunglí.

Svou roli u řeznických nožů hraje také ergonomie, díky které nože na porcování i vykrvování masa skvěle padnou do ruky. A nezapomeň ani na bezpečnostní prvky, jako je ochrana prstů před pořezáním. V profesionálních kuchyních se vyplatí zaměřit také na snadnou údržbu, aby tvou vášeň a nadšení z přípravy jídla nic neomezovalo.

K čemu potřebuješ vykrvovací nůž?

Vykrvovací nože jsou nezbytnou pomůckou pro každého řezníka a dobyvatele kulinářské džungle. Kvalitní nože pro řezníky nebudou platným pomocníkem jen při vykrvování masa, ale jejich ostrou čepel využiješ také při porcování nebo krájení masa.

Kvalitní nože na vykrvování masa tě naladí na kulinářskou zvěřinu. Profesionální nože jsou také zárukou bezpečné práce a radosti z přípravy jídla. Nezapomeň jim také věnovat dostatečnou péči při broušení – pomůcky pro broušení nožů jsou stejně důležité jako kvalitní nože.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení