Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože

Popis kategorie

Osvědčené kuchyňské nože povýší běžné domácí vaření na skutečný zážitek. Nakrájíte s nimi tenké plátky zeleniny, naporcujete různé druhy masa, nasekáte cibuli i čerstvé bylinky. Garantujeme vám, že jakmile jednou vyzkoušíte kvalitní kuchyňské nože z naší nabídky, stanou se v kuchyni vaší pravou rukou.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Jak vybrat kvalitní nože pro kuchaře

V každé kuchyni bychom našli alespoň jeden kvalitní kuchařský nůž s delší čepelí, se kterým zvládnete nakrájet ovoce i zeleninu, naporcovat maso nebo třeba nasekat bylinky. K některým úkonům však potřebujete celé sady nožů, které mají různě dlouhou a tvarovanou čepel pro co nejlepší výsledek vaření. Typickým příkladem jsou kuchyňské nože na pečivo, které si lehce poradí s tvrdou kůrkou, filetovací nože, které precizně vykostí i jemné rybí maso, nebo třeba sekáčky, které naporcují maso i s kostí.

Jak se starat o kuchyňské nože

Aby vám kuchyňský nůž vydržel dlouhá léta, je třeba ho používat výhradně k účelu, pro který je vyrobený. V opačném případě můžete způsobit trvalé poškození nejen čepele, ale i celého nože. Vysoký vliv na životnost nože má také způsob jeho uskladnění. Nenechávejte ho volně položený v zásuvce s ostatním kuchyňským náčiním, ale použijte k jeho uskladnění bloky na nože nebo magnetické lišty. Nepodceňujte ani pravidelné ostření a broušení nožů, díky kterému si nože zachovají svou funkci.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení