Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dámské kuchařské zástěry ke krku

Popis kategorie

Jak se v kuchyni pozná, že přišla opravdová profesionálka, která něco ví o kulinářském koloběhu a s vařením to myslí opravdu vážně? Samozřejmě je to vidět na vášni skryté v očích i té viditelné třeba při krájení, ale ty,které berou vaření opravdu vážně, se na to taky pořádně oblečou – třeba do dámské kuchařské zástěry ke krku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-16 z celkově 16 záznamů.

Dámské kuchařské zástěry jsou krásné i praktické

V kuchyni je vlastně jedno, jestli jsi muž nebo žena. Důležité je, jestli je oblečení pohodlné a ochrání tě před nástrahami, které na tebe číhají, když vypustíš své kulinářské zvíře. Kromě vysoké kuchařské zástěry ke krku se tak budou dámám hodit i kuchařské kalhoty a v profesionální kuchyni je nezbytná také kvalitní obuv pro kuchaře.

Vysoké kuchařské zástěry pro ženy můžeš mít v mnoha barvách a vzorech, které si zamiluješ. Snadno jimi podtrhneš svou kuchařskou osobnost a projevíš kulinářský instinkt. Zároveň nabízíme zástěry pro kuchařky ke krku s praktickou kapsou a také přezkou, kterou si nastavíte potřebnou délku šlí kolem krku.

Dámské kuchařské zástěry nebo něco jiného?

Dámské bavlněné zástěry pro kuchaře, které dosahují až ke krku jsou velmi praktické, když chceš být při tvoření skutečně volná a neřešit skvrny na oblečení. Jejich velkou výhodou je také to, že je můžeš prát na vysokou teplotu, protože bavlna to snese. Pokud ti ale z jakéhokoliv důvodů dámské zástěry ke krku nesedí, vyzkoušej zástěry do pasu třeba v kombinaci s dámským rondonem, který ochrání horní polovinu těla.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce