Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dámské kuchařské zástěry ke krku

Popis kategorie

Jak se v kuchyni pozná, že přišla opravdová profesionálka, která něco ví o kulinářském koloběhu a s vařením to myslí opravdu vážně? Samozřejmě je to vidět na vášni skryté v očích i té viditelné třeba při krájení, ale ty,které berou vaření opravdu vážně, se na to taky pořádně oblečou – třeba do dámské kuchařské zástěry ke krku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-15 z celkově 15 záznamů.

Dámské kuchařské zástěry jsou krásné i praktické

V kuchyni je vlastně jedno, jestli jsi muž nebo žena. Důležité je, jestli je oblečení pohodlné a ochrání tě před nástrahami, které na tebe číhají, když vypustíš své kulinářské zvíře. Kromě vysoké kuchařské zástěry ke krku s laclem  se tak budou dámám hodit i kuchařské kalhoty a v profesionální kuchyni je nezbytná také kvalitní obuv pro kuchaře.

Vysoké kuchařské zástěry s laclem pro ženy můžeš mít v mnoha barvách a vzorech, které si zamiluješ. Snadno jimi podtrhneš svou kuchařskou osobnost a projevíš kulinářský instinkt. Zároveň nabízíme zástěry pro kuchařky ke krku s praktickou kapsou a také přezkou, kterou si nastavíte potřebnou délku šlí kolem krku.

Dámské kuchařské zástěry s laclem nebo bez?

Dámské bavlněné zástěry s laclem pro kuchaře, které dosahují až ke krku jsou velmi praktické, když chceš být při tvoření skutečně volná a neřešit skvrny na oblečení. Jejich velkou výhodou je také to, že je můžeš prát na vysokou teplotu, protože bavlna to snese. Pokud ti ale z jakéhokoliv důvodů dámské zástěry ke krku s laclem nesedí, vyzkoušej zástěry do pasu třeba v kombinaci s dámským rondonem, který ochrání horní polovinu těla.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení