Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pánské a unisex kuchařské zástěry ke krku

Popis kategorie

Vrhni se do kulinářské džungle v kvalitním kuchařském oblečení. Vysoké zástěry pro kuchaře ti dovolí vrhnout se do přípravy jídla naplno a vypustit své vnitřní kulinární zvíře. Pánské zástěry ke krku jsou pohodlné a ochrání tě před prskajícím olejem i dalšími nečisotami.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 62 záznamů.

Vysoké zástěry s laclem pro muže jsou nestárnoucí klasika

Chránit své oblečení před potřísněním chtěli nejen profesionální kuchaři vždy. Když tě přepadne nezkrotná inspirace a ty chceš svým jídlem nadchnout celý svět, nemáš čas řešit, co máš na sobě. Pro tuto chvíli jsou vysoké zástěry s laclem pro kuchaře jako stvořené – nemusíš hledat speciální kuchařské tričko, jednoduše sáhneš po zástěře pro kuchaře ke krku a můžeš se pustit do přípravy chutných pokrmů.

Naše unisex bavlněné zástěry s laclem pro kuchaře padnou všem. Mají dostatečně dlouhý pásek v pase a díky přezce na šlích kolem krku si snadno nastavíš délku, jakou potřebuješ. Vysoké kuchařské zástěry s laclem pro muže nabízíme v mnoha barvách, které na první pohled dají vědět, co jsi zač. A máme i zástěry pro opravdu velké chlapy ve velikostech 5XL – 7XL.

Bezpečnost především

Sám nejlépe víš, že kuchyň může být dost nebezpečné místo. Ve chvílích, kdy dáváš prostor své nezkrotné inpiraci často nekoukáš vpravo ani vlevo. Vysoké kuchařské zástěry pro muže tak doplň také kvalitními kuchařskými kalhotami. Pokud se pohybuješ v profesionální kuchyni, měla by být samozřejmostí pohodlnáobuv pro kuchaře s gumovou podrážkou, která je komfortní, lehká a bezpečná.

A i když jsou unisex kuchařské zástěry ke krku určené opravdu pro každého, v domácím prostředí, když chceš udělat opravdový dojem svým kulinářským uměním, můžeš vyzkoušet unisex zástěry do pasu, což je opravdová kuchařská stylovka.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení