Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pánské a unisex kuchařské zástěry do pasu

Popis kategorie

Co je pro tebe v kuchyni nejdůležitější? Ať už se do kulinářské džungle pouštíš každý den nebo jen při výjimečných příležitostech, tvoje nezkrotná inspirace, vášeň a nadšení z přípravy jídla si zaslouží nejspolehlivější partnery. Těmi je i kvalitní kuchařské oblečení v podobě nízké zástěry pro kuchaře do pasu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 24 záznamů.

Jsou praktické a trendy

Pánské nebo unisex zástěry do pasu využiješ v domácí i profesionální kuchyni. Umožňují dostatečnou volnost pohybu při tvoření především těm, kteří se v unisex zástěrách ke krku cítí až příliš sešněrovaní. Ochrání tvoje kuchařské kalhoty před znečištěním a můžeš si do nich s klidem otřít ruce – pánské zástěry z bavlny jsou velmi odolné a snadno se udržují. Nabízíme je v mnoha barvách i vzorech, které ukazují, že kulinářské dobrodružství nikdy nekončí.

Pro bezpečný pohyb v kuchyni se nespoléhej jen na nízké zástěry pro kuchaře, ale vyber si také vhodnou kuchařskou obuv, která je pohodlná a vydržíš v ní na nohou dlouhé hodiny při cestě kulinářskou džunglí. Nezapomeň ani na kuchařské kalhoty, které ochrání tvé nohy třeba horkou vodou.

Nízké zástěry nevyužijí jen kuchaři

Unisex nízké kuchařské zástěry jsou vhodné nejen pro kuchaře, ale také pro číšníky, kterým dodají profesionální vzhled. Stačí je doplnit košilí a můžete vyrazit na plac. Číšníci také ocení praktickou kapsu, do které schovají peněženku nebo účtenky.

Kuchařům jako ochrana horní poloviny těla poslouží k pánské zástěře do pasu kuchařský rondon. Ten je nejen prakticky, ale taky dobře vypadá. Je to ideální doplněk, když chcete vypustit své kulinární zvíře a ukázat, kdo je v kuchyni opravdový šéf.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení