Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dámské kuchařské zástěry do pasu

Popis kategorie

Buď chic i v kuchyni a nechej promlouvat nejen svoje kulinářské zvíře, ale také dokonalého profesionála. Dámské zástěry do pasu představují naprostou klasiku v kuchařském oblékání, která ti dopřeje při tvoření skutečnou volnost a ty se můžeš naplno věnovat tomu, co je opravdu důležité – přípravě jídel, která nadchnou celý svět.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Bavlněné zástěry pro kuchařky

Dámské zástěry z bavlny do pasu jsou velmi pohodlné a také snadné na údržbu. Bavlna dobře drží tvar, takže stačí nízké zástěry pro kuchařky doplnit dámským rondonem a ukázat všem kolem, kdo je tady šéf. Dámské kuchařské zástěry nabízíme v mnoha barvách a vzorech, které dokonale podtrhnout tvou osobnost a dovolí ti projevit se v kulinářské džungli naplno.

Dámské zástěry do pasu využijí kromě kuchařek také servírky, které rovněž ochrání před potřísněním oblečení. Ocení také praktickou kapsu, která schová peněženku i účtenky.

Kuchařské oblečení pro dámy

Při oblékání do kuchyně se dlouho nebrala v potaz specifika ženské postavy a ženy tak většinou byly odkázány na beztvaré mužské zástěry. Dnes už to naštěstí neplatí, takže si dámy mohou obléct třeba vypasované rondony, které jim dopřejí volnost pohybu a přizpůsobí se jejich postavě.

Stejně tak si můžeš vybírat z pohodlných kuchařských triček nebo polokošil nebo pohodlné obuvi pro kuchaře. Některé kuchařky dávají před nízkými zástěrami do pasu přednost dámským zástěrám ke krku, které ochrání takřka od hlavy až k patě.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení