Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Ochrana ostří nožů

Popis kategorie

Pořádně nabroušené nože jsou základem úspěchu, když chceš krájet s opravdovou vášní. Dopřej jim dokonalou péči v podobě ochrany ostří a odvděčí se ti dlouhou životností a spolehlivým použitím.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Kdy používat ochranný kryt na čepel nože

Mnoho z nás nemá k dispozici v kuchyni dostatek prostoru, aby mohl všechny své nabroušené pomocníky uložit do dřevěných bloků na nože. Řešením mohou být magnetické lišty na zeď, ale pokud vlastníš více kousků, nejspíš se nevyhneš nutnosti uložit je do zásuvek.

A právě tady naplno využiješ pouzdra na čepele s plstěným vnitřkem, který dokonale ochrání čepel nože před ztupením nebo jiným poškozením, třeba v podobě zubatého ostří. Stejně tak se ochranný kryt na čepel nože osvědčil při přenášení nožů v kuchařském kufříku, což oceníš jako profesionál i nadšený amatér, který chce vypustit své kulinární zvíře třeba na dovolené.

Proč dbát na ochranu ostří nože

Když už věnuješ tolik pozornosti broušení nožů pomocí brousků, brusného kamene nebo ocílky a staráš se o to, aby byly tvé nože v dokonalé kondici, potom by měla být ochrana ostří samozřejmou součástí péče o nože.

Ty se ti potom odvděčí dlouhou životností a nutností neostřit tak často. Kromě toho jsou ostré nože zárukou snadné a bezpečné práce. Ty potom nemusíš věnovat krájení takové úsilí, ale můžeš se naplno pustit do vaření a projevit svou kulinářskou zručnost.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení