Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Stojany, organizéry a bloky na nože

Popis kategorie

Bloky na nože jsou skvělý způsob, jak ukládat a organizovat svoji sbírku nožů, aby byly vždycky připravené k akci a tys mohl pokaždé krájet s opravdovou vášní. Tyto organizéry jsou vyrobené z kvalitních materiálů a navržené tak, aby udržely tvoje nože v bezpečí a mohl jsi je mít vždy po ruce.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 25 záznamů.

Stylové organizéry na nože jsou nedílnou součástí kuchyně

Kvalitní nože jsou základem kulinářského umění. Nezáleží na tom, jestli raději připravuješ maso nebo zeleninu, slané nebo sladké, pořádný kuchařský nůž ti dovolí projevit naplno vášeň pro krájení a přípravu pokrmů, které nadchnou celý svět.

Bloky na nože vypadají v kuchyni opravdu stylově a zároveň chrání ostří před poškozením. Snadno tak prodloužíš jejich životnost a udržíš jejich kvalitu. Bloky na nože Wüsthof jsou vyrobené z kvalitního tvrdého dřeva a rozhodně je využiješ i na jiné značky nožů.

Bloky na nože se budou nejlépe vyjímat na kuchyňské lince. Organizéry na nože můžeš použít i pro ukládání nožů v zásuvce, aniž bys poškodil jejich ostří.

Projev svůj kulinářský instinkt a věnuj nožům péči

Ukládání je jenom jednou částí péče o nože. Abys dosáhl skutečné volnosti při tvoření a krájení se stalo tvou vášní, samotné bloky na nože tě nezachrání.

  • Na každodenní údržbu nožů se ti budou hodit pomůcky na broušení nožů, jako jsou ocílky, mechanické a elektrické brousky na nože nebo brusné kameny.
  • Pokud potřebuješ uložit nože do zásuvky a nemáš tak úplně místo na použití speciálního organizéru do zásuvky, potom rozhodně nezapomeň na ochranu ostří. Ochranný kryt s plstěným vnitřkem je bezpečný a pohodlný způsob, jak nože ochránit.
  • V malé kuchyni mnohem lépe než blok na nože poslouží magnetické lišty, které můžeš upevnit na stěnu a mít tak svoje nože opravdu po ruce.

A jestli jsi spíš kuchař-cestovatel, pak rozhodně pro ukládání nožů sáhni po kuchařském kufříku, který můžeš vzít s sebou kamkoliv budeš chtít.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení