Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Magnetické lišty

Popis kategorie

Máš k dispozici jen malou kuchyň, ale toužíš po tom, aby tvoje nože byly dokonale uspořádané? Potom jsou magnetické lišty na kuchyňské nože skvělým řešením, který ušetří místo, ale stále je dokonale funkční a dovolí ti vrhnout se do kulinářské džungle naplno.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-15 z celkově 15 záznamů.

Magnetické lišty Stalgast a Wüsthof

Lišty na nože na zeď představují jeden z nejjednodušších způsobů pro ukládání nožů, když nemáš dostatek místa na oblíbené bloky na nože. Výběru magnetické lišty na nože na zeď ale věnuj dostatek péče, aby sis mohl být jistý, že nože opravdu udrží na svém místě a nedojde k nehodám, které by poškodily nože nebo způsobily zranění kuchaři.

U nás si můžeš vybírat z kvalitních a mnoha zákazníky prověřených značek, jako jsou Wüsthof nebo Stalgast, které zaručí, že nože budou držet pevně na svém místě. Ukládání nožů tak bude opravdová radost a magnetické lišty ti umožní být při tvoření skutečně volný.

Nezapomínej ani na ochranu ostří a broušení nožů

Být připravený přivítat nezkrotnou inspiraci znamená taky mít po ruce spolehlivé pomocníky v podobě dokonale připravených kuchařských nožů. Pomůcky na broušení nožů ti dovolí popustit uzdu fantazii a tvoje vášeň a nadšení z přípravy jídla mohou propuknout naplno.

Při ukládání nožů dbej především na ochranu ostří – v tom ti snadno pomohou plstí vystlaná pouzdra, která využiješ v zásuvce i při ukládání v kuchařském kufříku, když budeš brát své nože na cesty. Péče o nože je radost a skvěle připravené nástroje ti dovolí projít kulinářskou džunglí bez ztráty kytičky.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení