Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vogue - cena od 100 Kč

Popis výrobce

Vogue, to není jen módní časopis, ale také značka kuchařských potřeb, na které se v kuchyni můžete stoprocentně spolehnout. O jejich kvalitě a precizním zpracování ostatně vypovídá vysoké hodnocení, které značka získala v soutěži Chefs' Choice Awards 2015. Chcete-li mít při vaření po ruce skutečně cenné (a oceněné) pomocníky, sáhněte po kuchařském náčiní Vogue.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Kuchařské potřeby Vogue

Základem každé kuchyně je sada nádobí na vaření, pečení i servírování a kvalitní kuchyňské nože. Kromě toho však potřebujete také příslušenství, s jehož pomocí budete své kuchařské náčiní udržovat v perfektním stavu. Značka Vogue nabízí mimo jiné kuchyňské utěrky ze lnu a bavlny, které nezanechávají zbytky látky na nádobí, takže s nimi dokonale vyčistíte i sklenice na víno. Co dalšího najdete v sortimentu Vogue? Například potřeby na broušení a skladování kuchařského náčiní nebo obaly a brašny na nože pro jejich bezpečný transport.

Jak se starat o kuchyňské nože

Pokud chcete, aby vám kuchyňské nože vydržely co nejdéle, musíte se o ně správně starat. Své o tom ví i značka Vogue, která svým zákazníkům z řad amatérských i profesionálních kuchařů nabízí kvalitní příslušenství určené k péči o nože. Vaší pozornosti by neměly ujít zejména potřeby k broušení nožů, a to konkrétně brusné kameny a brusky na nože. K občasnému doostření nožů pak doporučujeme použít ocílku. Avšak práce s ní je poměrně složitá, jelikož musíte dobře koordinovat pohyby jak ocílky, tak kuchyňského nože.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 339 hodnocení